Területi képviselő munkatársaink

TERÜLETI KÉPVISELŐ MUNKATÁRSAINK

Területi képviselőink adataink megtekintéséhez, kérjük kattintson a megfelelő pontokra!

Nyugat-magyarországi kereskedelmi régió
Istvándi László Kereskedelmi képviselő Fejér, Veszprém, Pest megye +36 (30) 288-3164 istvandi.laszlo@martongenetics.com
Nagy Zsolt Kereskedelmi képviselő Vas megye +36 (30) 336-3170 nagy.zsolt@martongenetics.com
Fülöp Gyula Értékesítési szaktanácsadó Győr-Moson-Sopron megye +36 (30) 826-1688 fulop.gyula@martongenetics.com
Gellér Pál Kereskedelmi képviselő Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom megye +36 (30) 199-9047 geller.pal@martongenetics.com
Szóta Ferenc Kereskedelmi képviselő Tolna megye +36 (30) 336-3171 szota.ferenc@martongenetics.com
Vlasics Péter Kereskedelmi képviselő Zala megye +36 (30) 939-3418 vlasics.peter@martongenetics.com
Varga Viktor Kereskedelmi képviselő Baranya, Somogy megye +36 (30) 373-5260 varga.viktor@martongenetics.com
Tóth Adrienn Kereskedelmi képviselő Zala, Somogy megye +36 (30) 160-9625 toth.adrienn@martongenetics.com
Nemesvári László Kereskedelmi képviselő Tolna, Somogy megye +36 (30) 212-2640 nemesvari.laszlo@martongenetics.com
Szente Judit Kereskedelmi képviselő +36 (30) szente.judit@martongenetics.com
Balogh Barbara Kereskedelmi képviselő Fejér, Veszprém, Komárom-Esztergom megye +36 (30) 160-9631 balogh.barbara@martongenetics.com
Takács Ádám Kereskedelmi képviselő Somogy megye +36 (30) 776-2754 takacs.adam@martongenetics.com
Márkus Ágnes Értékesítési szaktanácsadó Fejér, Pest megye +36 (30) 841-4746 markus.agnes@martongenetics.com
Szalai Szabina Kereskedelmi képviselő Veszprém és Komárom-Esztergom megye +36 (30) 815-5120 szalai.szabina@martongenetics.com
Fenyvesi László Kereskedelmi képviselő Bács-Kiskun megye +36 (30) 604-6438 fenyvesi.laszlo@martongenetics.com
Monori Gábor Kereskedelmi képviselő Heves, Nógrád, Pest megye +36 (30) 649-0645 monori.gabor@martongenetics.com
Kelet-magyarországi kereskedelmi régió
Kovács Zsuzsa Értékesítési szaktanácsadó Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye +36 (30) 604-6256 kovacs.zsuzsa@martongenetics.com
Lakatos Gergely Kereskedelmi képviselő Szabolcs-Szatmár-Bereg megye +36 (30) 336-3168 lakatos.gergely@martongenetics.com
Bolyki Eszter Kereskedelmi képviselő Szabolcs-Szatmár-Bereg megye +36 (30) 604-6357 bolyki.eszter@martongenetics.com
Szegedi Gyula Kereskedelmi képviselő Hajdú-Bihar megye +36 (30) 635-4640 szegedi.gyula@martongenetics.com
Áncsán Zoltán Kereskedelmi képviselő Szabolcs-Szatmár-Bereg megye +36 (30) 181-6652 ancsan.zoltan@martongenetics.com
Antal Dániel Kereskedelmi képviselő Borsod-Abaúj-Zemplén megye +36 (30) 815-5036 antal.daniel@martongenetics.com
Marosán Tamás Értékesítési szaktanácsadó Békés megye +36 (30) 336-3169 marosan.tamas@martongenetics.com
Labbancz Tamás Kereskedelmi képviselő Békés megye +36 (30) 604-6588 labbancz.tamas@martongenetics.com
Vízhányó Gábor Kereskedelmi képviselő Csongrád megye +36 (30) 929-8075 vizhanyo.gabor@martongenetics.com
Csákvári Péter Értékesítési szaktanácsadó Jász-Nagykun-Szolnok megye +36 (30) 635-4643 csakvari.peter@martongenetics.com
Szlovákia
Gellér Pál Kereskedelmi képviselő Szlovákia +36 (30) 199-9047 geller.pal@martongenetics.com
Románia
Sipos Dávid Kereskedelmi és értékesítési vezető Románia +40 730-527-337 sipos.david@martongenetics.com
Debreceni Attila Kereskedelmi képviselő Bihor, Szatmár, Szilágy megye +40 730-599-727 debreceni.attila@martongenetics.com
Nagy Arnold Kálmán Kereskedelmi képviselő Bihar, Arad megye +40 720-599-721 nagy.arndold@martongenetics.com
Bisorca Gabriel Adrian Kereskedelmi képviselő Temes megye +40 737-599-727 bisorca.gabriel@martongenetics.com