Karrier

KARRIER

A Marton Genetics

kereskedelmi képviselő munkatársakat keres

SOMOGY ÉS CSONGRÁD megyébe

Feladatok:

  • Hibrid és öntermékenyülő növényfajok vetőmagjainak értékesítése
  • Az adott régió gazdálkodóinak minél teljesebb megismerése, s a területi képviselet kiépítése
  • Tartós vevőkapcsolatok kialakítása mezőgazdasági gazdálkodókkal, vállalkozásokkal és forgalmazókkal
  • A meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Viszonteladói hálózat fejlesztése
  • Termesztéstechnológiai ajánlások készítése a partnerekkel közösen
  • A vállalat értékesítési és marketing stratégiájának megvalósítása az adott értékesítési régióban
  • A cég piaci pozíciójának erősítése

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Agrár input anyagok értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ( Word, Excel, Power Point )
  • Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Határozott, proaktív személyiség
  • Jogosítvány

Előnyök:

  • Vetőmagok értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Főállás kedvező alapbérrel
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cégautó, telekom eszközök
  • Költségtérítés

A jelentkezéshez kérjük, mellékelje fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre:

bazismag@martongenetics.com